Тост на весілля брата
Тост на весілля брата може бути лаконічним і дотепний, може бути ліричний або навпаки, жартівливий. Який варіант вибрати вирішувати тільки вам, а завдання нашого сайту Свадебка.Ws запропонувати вам такий варіант тосту на весілля брата, спогади про який залишаться з молодими ще на довгі роки.

Варіанти тостів на весілля брата

Брат, в нашому дитинстві бувало всяке – і радість і образи. Але ми подорослішали і ось сьогодні ти одружуєшся. Хочу пробачити у тебе вибачення за якісь дитячі образи і випити за твою довге щасливе життя, в якій би завжди вистачало часу на брата!

***

Всі ми дивилися фільм «Брат» і ось у ньому головний герой весь час ставив запитання: «У чому сила, брат?» І сьогодні, перебуваючи за цим святковим столом, я піднімаю келих за братів, за нас з тобою (ім'я нареченого), тому що ми з тобою знаємо правильну відповідь на це питання!

***

Хочу почати свій тост з невеликою притчі:
«У далекій країні жив старий зі своїми трьома синами. Все життя дід займався розведенням верблюдів, а тому коли прийшов час помирати, у спадок своїм синам залишив він тільки їх. Коли сини почали ділити верблюдів, виявилося, що їх 17 і порівну їх поділити, ніяк не виходить ». Я не буду розповідати продовження цієї історії, тому як закінчиться вона могла трагічно. Але хочу підняти келих і побажати нареченому і нареченій завжди вирішувати всі проблеми лише мирним шляхом, розуміти і підтримувати один одного у всьому, адже без цього нікуди!

***

Дорогі молодята, хочу розповісти вам один анекдот. «Тільки на річниці весілля 30 років чоловік зізнається дружині:« Знаєш люба, адже наш шлюб, по суті помилка »
– Як? – Обурено відповідає дружина
– Пам'ятаєш, коли ми познайомилися, я свистів не тобі, а таксі … Нехай всі помилки молодят принесуть їм тільки щастя і успіх!

***

Давайте дружним дзвоном келихів привітаємо цю пару з чудовим днем весілля! Нехай їх життя буде такою ж солодкою, поцілунки такими ж хмільними, а шлюб таким же міцним, як вино в моєму келиху! І нехай вам ніколи в житті не буде гірко, а тільки сьогодні – Гірко!

***

Молодість – це час, коли можливо все, час мрій і сподівань. Так давайте ж вип'ємо за те, щоб створена сьогодні сім'я навіки зберегла свою молодість. Нехай мрії збудуться, а надії виправдаються і у всіх починаннях молодих їм незмінно супроводжував би успіх!

***

Ваша сім'я як птах, а ви – крила птаха. Тому я хочу побажати вам безперешкодного польоту, щоб ви не втрачали свій курс, і завжди знаходилися в блакитному небі, і ніщо не збивало вас з наміченого шляху!

***

Братик, піднімаючи цей келих, я бажаю тобі все життя спотикатися, падати і плакати. Але спотикатися тільки про гроші, падати тільки в обійми своєї коханої дружини і плакати тільки від радості! Гірко!

***

Давайте побажаємо молодим безкорисливих і ніжних стосунків, адже на них грунтується міцна і довга любов!

***

Стільки побажань було вже сказано на адресу нареченого і нареченої, а я лише додам – ніколи не пускайте на поріг вашого будинку жахливе відчуття – ревнощі, тоді ви збережете ваш шлюб на довгі роки і не будете переживати через різних дурниць!

Готуючи тост на весілля брата, не забудьте згадати і висловити йому подяку за все, що він зробив для вас, не соромтеся сказати, як він дорогий вам і як ви раді, що він потрапив у такі надійні руки нареченої. Сподіваємося серед наших тостів на весілля, ви підкреслили чимало потрібних і корисних слів.

Розшарь друзям! Це не важко
  •  
  •  
  •  
  •