Що їдять на сніданок справжні чоловіки?

Існує безліч дієтичних програм, спрямованих на підтримку чоловічого здоров'я. Якісь із них більш ефективні, якісь менше. Однак, якщо ви чоловік і якщо ви хочете бути здоровим, то в свій щоденний раціон ви повинні обов'язково включені чотири нижченаведені компонента.

1.Овсянка. Дуже важливо правильно її приготувати. Варити вівсянку треба на маленькому вогні, повільно помішуючи. Слідкуйте за тим, щоб вона у вас не перетворилася на переслащенную кашу. Вівсянка є одним з кращих джерел білка і необхідних кислот.

2.Черніка. У чорниці міститься багато клітковини і в той же час мало цукру і калорій. Вчені-дієтологи встановили, що чорниця, будучи сильним антиоксидантом, сприяє поліпшенню зору і пам'яті.

3.Капуста. Капуста здатна знизити ризик захворювання на рак легенів, стверджують вчені. Крім цього вона багата клітковиною і безліччю вітамінів. Вітаміни групи В, що містяться в капусті, допомагають роботі нервової системи, вітамін РР підсилює обмін речовин, вітамін К забезпечує добре згортання крові. Каротин – якраз те речовина, яка запобігає розвитку пухлин, він же покращує зір. Калій капусти покращує роботу м'язів, особливо серцевого м'яза – міокарда.

4.Сардіни. Сардини – це найкраще поєднання ціни і користі для здоров'я. Коштують вони зовсім не дорого і продаються практично скрізь. У 100 грамах сардин міститься денна норма жирних кислот і білка, необхідні для здоров'я чоловіка.

Ви можете не міняти свою дієту в корені, однак, якщо ви додасте до неї ці компоненти, то це дозволить значною мірою поліпшити здоров'я. А якщо вам вдасться замінити звичні складові вашого щоденного раціону на вищевказані, то вже найближчим часом ви відчуєте, що ви стали почувати себе набагато краще.

Джерело: жіночий журнал ХОЧУ.ua


Розшарь друзям! Це не важко
  •  
  •  
  •  
  •