Мідне весілля.  Річниця весілля - 7 років з весілля

Сьома весільна річниця – мідне весілля, теж дуже серйозний весільний ювілей, хоча ця дата і не кругла. Мідь – м'який, пластичний, ковкий метал, відмінний провідник тепла і електрики, поступається в цьому тільки сріблу. Тому передбачається, що подружжя, які прожили разом до сьомої річниці весілля, вже притерлися один до одного.

У назві цього весільної річниці також укладений свій таємний сенс: мідь – цінний, міцний матеріал, до благородних металів йому, звичайно, далеко, тому таке весілля є натяком, що у подружжя все ще попереду. Мідна весілля – це вже не паперова, не ситцева і навіть не чавунна весілля. Мідь вже не порвеш, як тканина, і не расколешь, як дерево. Її можна тільки розплавити і надати йому іншу форму, образ. Тому важливе завдання подружжя – переплавляти свої стосунки у все більш міцні, щоб вони перетворилися з часом на дорогоцінні метали – срібло та золото, а потім і в самий міцний на землі коштовний камінь – в діамант.

Мідь – символ достатку в родині. Раніше подружжя на цю весільну річницю обмінювалася мідними монетами на знак матеріального благополуччя в домі. Гостями прийнято дарувати вироби з кованої міді: чоловікові можна піднести в подарунок ремінь з мідною пряжкою, дружині – мідну біжутерію, столові прилади, свічники та інші мідні вироби. Дуже відповідний подарунок на сьому весільну річницю – мідна підкова, символ щастя і благополуччя.

Після мідної весілля йде бляшане весілля.

Розшарь друзям! Це не важко
  •  
  •  
  •  
  •