Яка чолка вам до лиця?

Хотіла змінити імідж, та замислилася …. З чого б почати? Довжину чіпати не хочеться, пофарбуватися завжди можна … І ось, зовсім випадково, мені на очі потрапила стаття про те, як чубчик може змінити обличчя. Отже, вирішено: починаю експерименти з чубком!

Яку чубок вибрати?

Глуха, густа, від вуха до вуха підійде власниці вузького личка. Строго протипоказана круглолицим панночкам.

Коротка не рекомендується, якщо у вас широкі вилиці і великий лоб (взагалі ж зараз короткі чубчика не в моді).

Довга коса, універсальна, вона стане прикрасою власниць квадратного, овального і круглого типу особи, зрівноваживши пропорції.
Приклад – емо-чубчик.

Довга геометрична вкоротить довге, витягнуте обличчя прямокутного типу, візуально пом'якшить важке підборіддя.

Пряма, до брів, підходить всім без винятку (от і чудово!)

До речі, при виборі чубчика потрібно керуватися також віком і зростом, інакше будете виглядати безглуздо, немодно і навіть смішно. Жінкам у віці варто дотримуватися помірності, ну а юним панянкам до лиця експерименти (вдалі, зрозуміло!)

Невисокі дівчата повинні відмовитися від пишних, начесане челок – будете виглядати як ляльки. До речі, коли начесали чубчика були в моді – я тоді в школі вчилася – весь наш клас був на ляльок схожий.

Дівчатам високим і повним навпаки не йде «залізанность», тому як голова від цього виглядає непропорційно маленькою. Але і надмірно начісувати теж не варто. Думаю, ідеальний варіант для високої дівчини – бути схожою на породисту конячку з пишною доглянутою гривою (не в образу, звичайно).

Вибір чубчика залежить і від типу волосся. Якщо у вас волосся:

– тонкі

рекомендується глуха чілка, яка починається на верхівці, вище лінії волосся. Це візуально зробить зачіску більш густий, об'ємної та пишною. З тонкими волоссям асиметрична чубчик зажадає щоденної укладки, так що сто разів подумайте перед тим, як откромсать кривої шматок

– кучеряві

остерігайтеся густого чубчика (її буде вкрай складно укладати). Віддайте перевагу рідкісної чубчик, покладеної набік.

– жорсткі, неслухняні

Уникайте короткої чілки, інакше вона буде норовисто стояти сторч. Ідеальний варіант – рідкісна чубчик середньої довжини.


Салон в домашніх умовах

Чесно кажучи, не хочеться йти в перукарню, щоб підрівняти чубок самостійно. Спробуємо впоратися з цим в домашніх умовах? Знадобляться найгостріші ножиці з тих, що є вдома. Не вибирайте манікюрні – ними не вийде акуратно.
Відокремте чубок від основної маси волосся.
Решту волосся заколіть так, щоб не заважали, а окремі зайві волоски не змішувалися з чубчиком.
Стрижіть тільки сухе волосся.
В іншому випадку (моя головна помилка) підрізавши мокру чубок, ви можете виявити, що «хватанул» занадто багато: після сушіння волосся має звичай підніматися.
Якщо волосся кучеряве або схильні витися, залишайте пару запасних сантиметрів: пам'ятайте, що кучері, скручуючись в локони, піднімаються.
Стрижіть вкрай обережно, направляючи ножиці – увага! – Під кутом 45 градусів, відбираючи невеликі пасма і відрізаючи по чуть-чуть.
Отже, теорією ми озброєні, тепер справа за малим: зважитися.
Старовинний рада довірити своє волосся професіоналам може не спрацювати: часто ви і тільки ви знаєте, що насправді хочете!

Тому найголовніша порада: думайте, думайте і ще раз думайте! Довіряйте своєму внутрішньому голосу: якщо він невпинно твердить вам, що пора щось міняти в зовнішності, почніть з волосся!

Джерело: жіночий журнал ХОЧУ.ua


Розшарь друзям! Це не важко
  •  
  •  
  •  
  •