Як займаються сексом ваші сусіди? ..

В принципі, в нашому слегонца святенницької суспільстві міркувати про секс вголос не прийнято. І про те, як це виходить у ваших сусідів ви, швидше за все, ніколи не дізнаєтеся. Цілком імовірно, що лисий очкастий дядечка із позиками з верхнього поверху – статевий гігант, а вульгарний 20-річний недоросток, який так і сипле сексуальними термінами – в сексі просто печерна людина.

А взагалі – що значить "гарний секс"? І як зрозуміти, чи гарний він у вас? А може, ви зі своїм Серьогою безнадійно відсталі люди, і вам пора відкривати сексуальні талмуди, займатися сексуальної акробатикою і впроваджувати в свій арсенал усілякі нововведення, починаючи від анального сексу і закінчуючи груповими оргіями? Давайте розберемося.

Умовно, всі більш-менш стійкі сексуальні пари за рівнем сексуальної освіченості можна розділити на шість груп.

Печерні люди
Люди так званого радянського періоду. Не в образу їм буде сказано, але більшість наших тат і мам. Для них дуже характерно займатися сексом в повній темряві, тиші і майже одягненими (приспущені сімейні труси і піднесена байкова ночнушку не в рахунок). Слово "секс" і все, що з цим пов'язано, вголос вони не вимовляють, про народження дітей кажуть: "Підкоп ми грошенят …" – та й то, пошепки. Секс для них – функціональна обов'язок, необхідна для народження дітей. Жінки в таких парах вважають, що вони повинні терпіти чоловічі дивацтва. Біда, якщо такій жінці попадеться чоловік з більш освіченої групи. Одна мадам у віці в пориві відвертості говорила: "Він сказав мені ноги на плечі йому поставити! Що я йому – повія, чи що?!". Чоловіки цього типу вважають, що їхня дружина тим більше цнотлива і придатна для того, щоб бути матір'ю, чим менше емоцій вона проявляє … Різноманітність? Ви про що?

Обивателі
Знають мінімум три пози. І дуже пишаються цим. Як і попередній тип, воліють займатися сексом у темряві або напівтемряві, обов'язково мовчки. Говорити про секс у них не прийнято, але можна натякати. Чоловіку-обивателю дуже подобаються жінки з великими грудьми і великими сідницями. У парі присутній негласний кодекс: задоволення для двох. Але, враховуючи виражену патріархальну структуру таких пар, а також те, що петтингу приділяється недостатня кількість часу, жінка може на догоду чоловікові симулювати оргазм. У сексуальному арсеналі обивательської пари присутній мінет, рідше кунілінгус, але на досить примітивному рівні. І все через те, що вони не можуть розкріпачитися до того, щоб поговорити про це.

Розкріпачені
Найголовніша ознака – кажучи про секс, не червоніють. Дуже багато часу приділяють поцілункам, петтингу, антуражу (білизна, свічки, ванна, масаж). Знають напам'ять усі повітряний пози з Кама-Сутри. З захватом і часто займаються оральним сексом. Піклуються про вдосконалення свого сексуального майстерності. Приділяють час сексуальним вправам. Ніколи не займаються сексом в повній темряві. Серед натільної білизни відсутні сімейні труси, хебешними ночнушки, "дідівські" майки. Експериментують секс "не тільки в спальні", запросто діляться один з одним своїми сексуальними фантазіями.

Просунуті
Фантазіями не тільки діляться, але і втілюють. Усіма підручними способами. Просунуті пари є частими і постійними відвідувачами Сексшопи. Вони мають і активно використовують цілу колекцію іграшок, білизни, препаратів "звідти". У сексі для них заборон немає: оральний, анальний секс, садо-мазо, рольові ігри з перевдяганнями, секс у громадських місцях. Найбільш просунуті з просунутих і явно нудьгуючі пробують навіть секс утрьох, але далі одиночних експериментів це у них зазвичай не заходить, інакше це була б вже зовсім інша категорія.

Освічені

Ось хто пише і говорить про себе: "Для тих, хто розуміє …", "Для обраних …", "Для освічених …" – це вони так загадково про свінг відгукуються. Освічені пари пройшли в сексі удвох всі щаблі й неабияк набридли один одному. Зазвичай до цієї ступеня освіченості доходять люди, які фізіологічно мають сексуальний потенціал, що значно перевищує норму. Їх не здатний задовольнити звичайний статевий акт, один партнер і нормальний розмір. Їм все треба занадто і занадто. Багато партнерів, величезний статевий орган, а краще, якщо їх декілька і заняття сексом – багатогодинні, з постійно мінливими особами. Вони володіють всім арсеналом розкріпачення і просунутих. Але бути в рядах Просвітництва – доля далеко не кожного: просто тому, що не кожному це потрібно.

Збоченці
Вуайєризм, ексгібіціонізм, зоофілія, некрофілія, педофілія … Мова не підніметься назвати це наступною сходинкою сексуальної освіченості. Швидше, навпаки – впадіння в глибокий печерний період. Як старість сексуальності. Точніше, її старечий маразм. Давайте зупинимося на попередній категорії і будемо вважати її останньою межею норми для цивілізованої людини. Недарма кажуть, що немає нічого кращого ЗОЛОТОЇ СЕРЕДИНИ (А посередині у нас виявилися Розкріпачені і Просунуті). Будемо пам'ятати про це.

Тепер ви точно можете визначити, на якому щаблі сексуальної зрілості ви знаходитеся. Чи є бажання розвиватися далі? І чи треба воно вам? Серед сексологів прийнято твердження: якщо пару в сексуальному відношенні все одне в одному влаштовує, то немає ніяких причин заглядати в замкову щілину до сусідів, тому що побачене там вам особисто може дуже не сподобатися. Навіщо вам думати про милих і приємних людей, що вони "лохи" або "збоченці"? Вам славно разом смажити шашлик на природі або збиратися за чашкою-чаю-кухлем-пива? Ну і слава Богу! Як кажуть, кожному своє, а Кесарю – кесареве!

 

Джерело: жіночий журнал ХОЧУ.ua