Як танцювати на дискотеці?

v Відео – «Як танцювати на дискотеці»

Завершується робочий тиждень. До кінця плавненько рухається п'ятницю. Ви в передчутті вихідних. Ну а вечерком? Звичайно в клуб, адже завтра субота! Можна і погуляти довше, і порухатися під улюблені композиції. Тільки от так хочеться не «порухатися», а «потанцювати»! Де б і як навчитися танцювати?

Є різні методи навчитися танцювати. Головне не пробувати розучити сложін трюки і фінти, а спочатку освоїти самий вихідний рівень, адже будинок не починають будувати з даху. Все знаходиться в залежності від того, що і як ви бажаєте танцювати. Є багато методів прекрасно рухатися. Танець – це рухи тіла. Вибирати стиль повинні тільки ви, адже танець – це прояви вашої особистості.

Навчатися танцювати необхідно з опорою на якийсь зоровий образ. Також дуже важливий зовнішній контроль – є присутність людини (краще тренера), який дасть підказку як вірно ви рухаєтеся. Виходячи з вище сказаного є 2 методи навчитися танцювати:

Як і де навчитися танцювати … Може бути уроки?:

 • Навчить вас тренер. Чим непоганий такий метод? Тренер – це людина, яка добре знає ази танцювання і може навчити вас цим азам. Не рахуючи того, тренер – це контроль з боку. Він завжди уажет на ваші помилки, якщо ви танцюєте не правильно. У наш час важко відшукати тренера з танців. Ми живемо в капіталістичне час, дає розвиток всіх видів людської діяльності, в тому числі і танців. Тому сміливо залазьте в веб та відшукуєте оголошення або веб-сайти самих танцювальних шкіл, які розміщуються у вашому регіоні. Ми більш ніж переконані, що в будь-якому регіоні нашої широкої і довгою країни знайдеться танцювальний клуб.
 • Другий метод – це метод самоучки. Людина, яка відчуває всередині себе сили і сміливість взятися за нелегку справу виховання власного тіла, навчатися по відеоматеріалів. У вебі існує необмежена кількість навчального відео як для експертів, так і для початківців танцюристів. Єдина проблема – відсутність зовнішнього контролю. Але, якщо після чергової ночі на дискотеці до вас будуть тягнутися натовпу шанувальників і шанувальниць, означає ви чогось досягнув.
 • Давайте з вами поринемо в надрах власної пам'яті і спробуємо згадати як зазвичай танцюють на дискотеках. Ні для кого не таємниця, що дискотека сама по для себе – даний захід швидше орієнтовано на отримання насолоди, ніж на відпрацювання і відточування рухів. Хоча, напевно, кожен сам вибирає сенс власної присутності на дискотеці. Виходячи з цього посміємо висновок, що люди танцюють на дискотеці тому що вони можуть, а точніше тому що вони відчувають музику. Не даремно, електрична музика, призначена для дискотек, має дуже зрозумілим звучанням, темпом і ритмом. Вона сама сподвігает людини до певних рухів. Головне розслабитися і «віддатися» музиці душею і тілом. Ось деякі поради, які допоможуть вам відчути власний стиль у танці.

  Як танцювати на дискотеці:

 • Відверніться від всього стороннього. Не звертайте увагу на інших людей, вони говорять, що вони роблять і як одягнені. Вслухайтеся в музику. Спробуйте зловити її темп, ритм, а головне, її настрій. Почувствав все це, починайте свій рух.
 • Не думайте про те, як рухатися. Нехай тіло саме дасть підказку вам. Намагайтеся залишати в голові місце тільки для прослуховування музики. Не думайте про навколишній.
 • Пам'ятайте. Кожна людина на танцполі замислюється тільки про для себе і зрідка дивиться на когось ще. Всі дуже зайняті підтримкою власного прибуткового методу, щоб дивитися до того ж за іншими танцюристами. Увага людини – вузьконаправлені. Тому – не СТЕСЬНЯЙТЕСЬ. Дайте волю власній уяві і відпустіть своє тіло.
 • Постарайтеся насолодитися власних рухів. Відчуйте як точно рухаються частини вашого тіла під музику. Які б руху не були – це прояв вашої особистості і спонтанності. Людина, яка вміє поводитися спонтанно, заманює і притягує до для себе людей.
 • Підводячи результат всьому ваше згаданому можна відповісти на питання як вірно і чудово танцювати на дискотеці. Танцюйте, проявляючи себе, іншими словами спонтанно. Не забувайте про музику і про її настрої. Намагайтеся відобразити у власному тілі те, що ви відчуваєте, чуючи звучання і биття музики.

  Джерело: a-yak.com
  Розшарь друзям! Це не важко
  •  
  •  
  •  
  •