Як роблять аборт?

Що таке аборт зараз знають усі. Це штучне переривання непотрібної вагітності. Але багато хто не знає, як роблять аборт. Адже на сьогодні такі операції бувають різними за способом їх проведення. Давайте розглянемо головні з типів абортів.

Хірургічний аборт (абразія)

Такою аборт вважається стандартним і проводиться на термінах шість-дванадцять тижнів і пізніше.

Ця операція проводиться тільки в стаціонарних умовах. За допомогою особливих розширювачів, доктор відкриває шию матки і кюреткою (гостра ложка) вискоблюють плід, плаценту і слизову матки. Тому, така процедура ще може називатися вишкрібанням.

Аборт можна зробити як в платній поліклініці, так і безоплатно. Але, як роблять аборт безоплатно, думаю, всім зрозуміло. Не варто заощаджувати на власному здоров'ї, виділіть засоби і прийдіть в авторитетну клініку до лікарів-спеціалістів.

Як роблять медикаментозний аборт

Це безопераційний тип аборту, він не передбачає хірургічного втручання. Проводиться такий аборт завдяки медикаментам, які дама сприймає усередину, для переривання непотрібної вагітності. Таким макаром, ризик для здоров'я пацієнтки – малий.

Медикаментозний аборт робиться до семи тижнів вагітності, не пізніше. Зазвичай такий вид аборту проходить безболісно для дами.

Спочатку даму оглядає спеціаліст-гінеколог. У пацієнтки беруть мазок і проводять УЗД, тим встановлюючи термін вагітності. Після прийому фармацевтичного продукту (в більшості випадків це «Пенкрофтон», «міфепристон», «Мифегин» і т.п.) дама знаходиться в поліклініці, близько двох-трьох годин. Потім, протягом декількох днів, може спостерігатися досить рясна кровотеча. Через півмісяця, проводиться контрольне УЗД і обстеження лікарем, щоб переконатися, що все пройшло чудово. Може статися так, що плід вийде не цілком (адже насправді, має відбутися викидень). Тоді, специ запропонують хірургічне втручання.

Як роблять міні-аборт

Міні-аборт робиться терміном вагітності до п'яти тижнів, не пізніше. Робиться така операція за допомогою спеціального вакуумного відсмоктування. Такою аборт вважається найменш небезпечним, ніж стандартний – хірургічний аборт.

Спочатку робиться УЗД і огляд лікарем, здаються потрібні аналізи. Спец неодмінно повинен переконатися в тому, що вагітність не позаматкова. В іншому випадку, може знадобитися хірургічний аборт, тому що вакуум-аспірації буде недостатньо для видалення плоду. Чим раніше пацієнтка звернулася в клініку, тим краще.

Вакуум-аспірація може проходити як під місцевим, так і під загальним наркозом. Після конкретної процедури аборту, пацієнтка близько півгодини повинна розслаблено полежати. А вже через три-4: 00, дама може повернутися до власної звичайної життя.

Через деякий кількість днів пацієнтка може виявити з'явилися виділення, що нагадують менструальні. Це звичайна реакція організму. Роз'яснюється вона тим, що гормональний фон дами, після аборту, істотно змінюється. Через два тижні після міні-аборту, пацієнтка неодмінно повинна здатися лікареві.

Як нерідко можна робити аборт

Який би вид аборту був виготовлений раніше, повторювати його можна не частіше, ніж раз на півроку-рік. Адже всі органи, стіни матки повинні на сто відсотків відновитися.

Є люди, які зробили один аборт за все своє життя і жалкують про це до кінця своїх днів.

До якого б типу аборту дама ні вдалася, все одно є шанс ускладнень і різних проблем зі здоров'ям у подальшому. Плюс до всього, аборт засуджується релігією і багатьма членами суспільства, в якому ми з Вами живемо. Тому, слід прекрасно помислити й не ставиться до цього питання легковажно.

Джерело: a-yak.com
Розшарь друзям! Це не важко
  •  
  •  
  •  
  •