У наступному віконці виберіть "Підключення до віртуальної приватної мережі" і клацніть "Далі".

Тепер вам належить ввести деяку інформацію про створюваний VPN з’єднанні. Вкажіть зрозуміле вам ім’я VPN з’єднання. Під ним свіжоствореному віртуальне підключення буде фігурувати в списку мережевих з’єднань. Визначившись з ім’ям VPN підключення, натисніть кнопку "Далі".

І, нарешті, останній крок. Вкажіть ім’я або адреса VPN-сервера. Його ви можете дізнатися у провайдера або адміністратора мережі, до якої потрібно підключитися. Будьте уважні, тому при неправильному зазначенні VPN-сервера ваш комп’ютер не зможе стати частиною віртуальної мережі. Для продовження натисніть "Далі".

Відразу після настройки процес з’єднання з VPN запуститься автоматично. Вам залишиться лише ввести ім’я користувача і пароль для підключення до віртуальної мережі. Дізнатися їх можна знову ж таки у провайдера або адміністратора даної мережі. При бажанні відзначте галочкою "Зберігати ім’я користувача та пароль", Щоб кожного разу не водити їх. А для з’єднання з VPN натисніть кнопку "Підключення".

Створене VPN з’єднання буде відображатися в списку мережевих підключень, і мати тип "Віртуальна приватна мережа (VPN)". У будь-який момент ви можете його перейменувати, видалити і провести інші стандартні дії за допомогою контекстного меню.

Щоб змінити адресу VPN-сервера та інші параметри віртуального з’єднання, клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть "Властивості".

У вікні властивостей VPN підключення на вкладці "Загальні" ви можете поміняти ім’я (адреса) VPN-сервера.

А на вкладці "Безпека" знайдете додаткові параметри безпеки, наприклад настройки шифрування. Які саме параметри безпеки потрібно використовувати для кожної конкретної віртуальної мережі, ви можете дізнатися у її адміністратора.

Щоб створити VPN підключення в операційній системі Windows Vista перейдіть в "Пуск" – "Панель управління" і виберіть "Центр управління мережами і загальним доступом" (якщо у вас включений Класичний вид відображення елементів) або "Мережа та Інтернет" – "Центр управління мережами і загальним доступом". У лівій частині вікна натисніть "Підключення або мережі".

Як варіант підключення виберіть "Підключення до робочого місця" та натисніть "Далі".

На питання про використаний підключенні відзначте пункт "Ні, створити нове підключення" і клацніть кнопку "Далі".

У наступному віконці клацніть по "Використовувати моє підключення до Інтернету". Ніяких кнопок тут натискати не потрібно. Процес налаштування VPN продовжиться автоматично.

Перед тим, як встановити VPN з’єднання ви можете визначитися з підключенням до інтернету. Однак найкраще відзначити пункт "Відкласти рішення" та продовжити налаштування з’єднання з VPN, натиснувши кнопку "Далі".

Тепер введіть адресу (ім’я) VPN-сервера в полі "Адреса в Інтернеті" і назва VPN підключення в поле "Ім’я местоназначенія". Адреса VPN-сервера ви можете дізнатися у адміністратора віртуальної мережі або провайдера, а ім’я VPN підключення вибирайте на свій розсуд.

Якщо ви хочете, щоб інші користувачі вашого комп’ютера могли підключатися по створеному VPN з’єднанню, відзначте галочкою пункт "Дозволити використовувати це підключення іншим користувачам". Також обов’язково відзначте пункт (якщо він не відзначений за замовчуванням) "Чи не підключатися зараз, тільки виконати установку…". Натисніть кнопку "Далі".

Введіть ім’я користувача та пароль для підключення до VPN. Їх ви можете уточнити у адміністратора віртуальної мережі. Щоб побачити введений пароль відзначте "Відображати вводяться знаки". Якщо ви хочете зберегти пароль, а не вводити його при кожному підключенні до VPN, відзначте пункт "Запам’ятати цей пароль". Для створення VPN підключення натисніть кнопочку "Створити".

Процес створення VPN з’єднання завершений. Ви можете підключитися до VPN прямо зараз, натиснувши "Підключитися зараз". Але краще клацніть кнопку "Закрити" і зробіть додаткову настройку VPN з’єднання.

Свіжоствореному VPN підключення ви можете знайти в Центрі управління мережами і загальним доступом, якщо клацніть пункт "Управління мережевими підключеннями" в лівій частині вікна.

VPN з’єднання, як і належить, відобразилося в списку мережевих підключень. Для зручності виведіть його ярлик на Робочий стіл: клацніть по VPN з’єднанню правою кнопкою миші і виберіть "Створити ярлик".

Windows запропонує помістити ярлик на Робочий стіл. Сміливо натискайте "Та".

Тепер можна підключатися до VPN. Знайдіть на Робочому столі ярлик VPN з’єднання і двічі клацніть по ньому лівою кнопкою мишки, або натисніть праву кнопку миші і виберіть "Підключити".

Якщо ви не зберігали пароль до віртуальної мережі на етапі налаштування VPN з’єднання, введіть його в поле "Пароль" та натисніть "Підключення". Але щоб не вводити пароль кожного разу, рекомендуємо відзначити пункт "Зберігати ім’я користувача та пароль".

При першому запуску VPN підключення Windows Vista запропонує вибрати розташування для мережі. У більшості випадків підійде "Громадське місце", Оскільки тоді операційна система зможе забезпечити вам оптимальну безпеку при роботі з VPN.

Після вибору мережевого розташування Windows Vista повідомить, що параметри для даної VPN мережі успішно налаштовані. Натисніть кнопочку "Закрити".

Як і в Windows XP, в Windows Vista налаштування VPN з’єднань задаються у властивостях підключення. Знайдіть цікавить вас підключення і, клацнувши по ньому правою кнопкою мишки, виберіть "Властивості".

На вкладці "Загальні" ви зможете змінити ім’я або адреса VPN-сервера.

На вкладці "Безпека" задаються параметри шифрування та інші настройки для захисту VPN підключення і переданого у ній трафіку. Які саме опції тут вказувати ви можете уточнити у провайдера або адміністратора VPN мережі.

Також пам’ятайте, що в Windows Vista при створенні та налаштування VPN необхідно підтверджувати свою згоду на зміну важливих опцій. Тому, якщо операційна система буде задавати вам питання, відповідайте "Та" або "Дозволити".

Або читайте here.

Читай також:

 • Як налаштувати VPN-з’єднання

  З кожним днем ​​все частіше нам пропонують використовувати технологію VPN для підключення до Інтернету. На роботі, в інтернет-кафе, навіть вдома ми стикаємося з цим терміном ледь не щодня. Справе…

 • Інструкція з налаштування VPN-з’єднання для Windows 7

  Інструкція з налаштування VPN-з’єднання для Windows 7 У правому нижньому куті робочого столу (поряд з годинником) знайти і натиснути значок підключень, у вікні вибрати Центр управління мережами і…

 • Як перевстановити Windows 7. Інструкція для чайників

  Установка Windows 7 не сильно відрізняється від установки Windows XP. Вона навіть набагато простіше, і якщо ви вже вмієте встановлювати XP, то з сімкою Ви швидко і легко розберетеся. А якщо Ви на…

Розшарь друзям! Це не важко
 •  
 •  
 •  
 •