Як грати на синтезаторі?

Музика – це той напрямок у мистецтві, яке негайно не піддається повному осмисленню і її вплив на людину фактично безмежно. Така ситуація складається завдяки виконавській майстерності музикантів. Зараз, дорогий читачу, ми торкнемося тему, пов'язану вже з більш сучасним періодом розвитку музики. Поговоримо про синтезаторах і про те, що з ними можна і необхідно робити.

Як грати на синтезаторі?

Спочатку, хотілося б спричинитися з визначеннями, які ми будемо використовувати в нашій статті, тому що слово синтезатор нерідко невірно розуміється звичайними людьми. Справа в тому, що синтезатор – це ціла станція, нашпигована різними електричними пристроями. Те, що буденний людина припускає під синтезатором іменується електронним піаніно або піанола. Найголовніша відмінність синтезатора від електронного піаніно полягає в тому, що перший інструмент звуки робить, а другий ці звуки вже містить і пропонує користувачеві обрати якийсь із них і на сто відсотків його втілити.

Таким макаром, дорогий читачу, мова в нашій статті піде про електронний піаніно, а не про синтезаторі. Вобщем, якщо вже у вас з'явився такий питання і ви відкрили конкретно статтю, то, напевно, володієте даними інвентарем. Але ближче до справи. Як навчиться грати на синтезаторі?

Електро піаніно – це електричний пристрій, що містять повний чи неповний набір кнопок, які побудовані згідно кнопками на звичайному піаніно. Ось тому при грі на електро піаніно необхідно дотримуватися ті ж правила що і при грі на роялі. Але, «живий» інструмент не володіє таким значимим набором звуків, яким володіє електро піаніно. Банк звуків містить у собі, зазвичай, всі наявні інструменти, також їх поєднання. Якість цих звуків знаходиться в залежності від властивості електро піаніно, а часто від його ціни.

Почнемо з азів. Електро піаніно працює від блоку живлення ємністю від 9 до 12 вольт. Блок повинен бути в комплекті. Кнопка включення інструменту знаходиться або на його фронтальній панелі, або ззаду близько гнізд підключення адаптера, педалі сустейна і лінійного виходу. Для того щоб розібратися з системою роботи вашого інструменту, потрібно ознайомиться з його анотацією. Принцип системи, зазвичай, збігається, але, різні виробники часто пропонують музиканту свої гідні уваги функції. Вибір звуку на будь-якому електро піаніно в більшості випадків проводиться за допомогою цифрової клавіатури, розташованої на фронтальній панелі піаніно. Не рахуючи того, на тій же панелі зазвичай розміщено перелік доступних юзеру інструментів. Вони позначені цифрами і розподілені на групи. Наприклад, різні звуки духових будуть розміщені в межах від 20 номери до 30, а всі оркестрові секції починаються від 40 до 50. На цифровій панелі необхідно ввести номер і зазвучить той інструмент, який під ним числиться. Ви зможете з'ясувати про здібності власного інструменту, за допомогою відео, яке можна відшукати в вебі, ввівши модель власного електро піаніно. Також дивіться відео, як грати на синтезаторі вірно.

Це прості нюанси використання піаніно. Нерідко багато моделей містять так іменовані генератори мелодії. В їх систему інтегровані різні інструменти, включаючи ритм секція (ударні і бас) і той інструмент, який включений на цей момент. Ви вибираєте тональність, яку бажаєте виконати і натискаєте на кнопку «play». Починає звучати мелодія в певному темпі і темпі. Далі ви зможете натиснути на будь-яку з кнопок, і система електро піаніно автоматом перетворює цей тон в гармонійний акорд. Таким макаром, одним натисканням на пару кнопок, ви зможете зробити і виконати цілу пісню. Знову ж, якість мелодії буде залежати від моделі інструмента. Таким макаром можна грати пісні на синтезаторі.

Що принципово при грі на електро піаніно? Визначальне значення має ваше пізнання нот і принцип їх побудови. На жаль, люди не володіють музичними можливостями і непоганим музичним слухом не можуть зробити зв'язну і гармонійну мелодію. Для того, щоб навчиться видавати за допомогою електро піаніно якісь зрозумілі звуки потрібна допомога викладача. Не варто турбуватися про те, що вам знадобиться багато часу на освоєння нотної грамоти. Для того, щоб навчиться грати на синтезаторі нотки або ординарну мелодію двома руками вам знадобиться менше двох уроків з непоганим викладачем.

Музичний інструмент будинку – це хороший засіб для саморозвитку і позбавлення від скукотища. Електро піаніно – це інструмент, який може займати людини протягом багатьох годин. На ньому можна грати дуетом і створювати різні музичні твори. Поза сумнівом, електро піаніно допоможе вам розвинути музичний слух і заінтригувати ваших малюків музикою.

Мало поговоримо про те, який інструмент краще придбати. Відразу відзначимо, що не варто брати дешевенькі електро піаніно в магазинах побутового призначення. Такою інструмент повинен бути куплений в спец музичному магазині. Не варто недооцінювати значущість властивості звучання і відчуття кнопок інструменту, тому що конкретно ці причини впливають на розвиток ваших музичних можливостей.

Джерело: a-yak.com
Розшарь друзям! Це не важко
  •  
  •  
  •  
  •