Я вагітна, що робити далі?

Тест на вагітність показав давно очікувані дві смуги, я вагітна! Що робити далі? Ми так старалися, я бажала про це днинки, коли буду знати, що всередині мене розвивається маленьке чарівництво. Деньок настав, і я раптово зрозуміла, що не знаю, куди податися, коли йти до лікаря, що мені робити зараз …

Я вагітна, що робити далі

Як все солоденькі дами раджу вам спочатку зберегти цей тест на вагітність, а через роки діставати його і розчулюватися власного щастя! А відразу після чого необхідно задуматися про те, що пора йти до лікаря.

Я вагітна, йду до лікаря

Не хвилюйтеся, навіть якщо ви дуже рано прийдете до лікаря, він просто запитає про затримання і вишле вас додому, записавши на наступний прийом. Як раз в наступний раз він вас і поставить на облік. До речі, ставши на облік у жіночу консультацію до 12-го тижня вагітності, дамі виплачується за цю допомогу. Гінеколог направить вас на аналізи, зробити дуже принципово:

 • аналіз на наявність зараз статевих шляхів
 • аналіз на резус фактор і групу крові
 • аналіз крові на краснуху і токсоплазмоз
 • аналіз крові на ВІЛ
 • аналіз крові на цукор
 • УЗД на 12 тижні
 • Харчування

  Не забувайте, зараз ви піклуєтеся не тільки про для себе, та й про малюка всередині вас. Перед вживанням овочів і фруктів ретельно мийте їх. При вагітності вони дуже корисні, також їжте кашки, рибу, печінку, сир. Налягайте на продукти з великим вмістом кальцію. Утримайтеся від здобного тіста і величезної кількості солодощів. Дивіться за режимом харчування, не робіть довгих перерв між їжею (більш 4:00) і не переїдайте. Їжте «по чуть-чуть», але нерідко (4-5 разів на деньок).

  Шкідливі звички

  Якщо у вас є величезне бажання мати здорового міцного малюка, то слід відмовитися від спиртних напоїв і куріння. Вони негативно впливають як на перебіг вагітності, так і на народженого маляти.

  Я вагітна, можна зараз займатися сексом

  Страшитися його не варто. Секс не заборонений під час вагітності, він навіть корисний здоровим вагітним. За малюка не лякайтесь, він захищений плодовим міхуром і навколоплідними водами, і шийку матки до того ж закриває слизова пробка. Деякі навіть дотримуються уявлення, що сперма готує матку до пологів, привласнює їй пружність. На пізніх термінах вагітності секс корисний. Але якщо у пані траплялися викидні, то їй слід до походу до лікаря бути обережніше, порадитися з ним.

  Курси для вагітних

  Якщо є можливість і вільний час, то непогано б прогулятися на особливі курси для вагітних. Там навчать усього, що необхідно вміти і знати мамі в 1-і місяці після народження малюка.

  І в підсумку, коли почнуться перейми, не панікуйте! Якщо відчуваєте ниючі болі понизу живота, телефонуйте швидше доктора. У всьому слухайте професіоналів, у їх в даній справі досвіду багато.

  Джерело: a-yak.com